Eşarp ve şal kullanan bayanlarımız için özel olarak tasarlanan ve Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan Akile eşarp ve şal tokaları incelenmeye ve alınmaya kesinlikle değen ürünler olup sizleri bir çok dertten kurtaracak ve estetiği de sağlayacak olan modellerdir.
Sizlere bahsettiğimiz gibi kapalı bayanlarımızın kullanımına sunulmuş olunan bu Akile aksesuarlar; başörtünüzü delmeden takmanızı sağlayacak, sevdiklerinize ve kendinize zarar vermeyecek, sizin hareketlerinize uyum sağlayacak, başörtünüzü süsleyip, iğne yutma sorununu ortadan kaldırıp, Dünyada ilk defa sizlere özel geliştirilmiş olan başörtüsü aksesuarıdır. Modellerde görüldüğü gibi takılabilir.
Eşarp, şal ve fular tokaları başörtülerinizi iğne gerekmeden yapılmasını sağlar. Ayrıca mıknatıslı olması özelliği ile de eşarplarınızın delinmesini ve yıpranmasını engeller. Gerek görselliği açısından estetik olan bu ürünler gerekse de doğal taşlardan yapılması dolayısıyla sağlık açısından yararlı ürünlerdir. Mıknatısları çok güçlü olup rüzgarda bile baş örtünüzün formu bozulmaz.
Set olarak satılmaktadır. Her bir setin içerisinden bir küçük ve bir büyük aksesuar çıkmaktadır. Küçük olan başörtüsünün çene altından; büyük olan ise ense, boyun, yaka kısımlarından başörtünüzü tutturmanız için tasarlanmıştır. Her bir ebat, iki adet taştan oluşmaktadır. Toplam 4 taş kullanılmaktadır. Doğal taşlar, akrilik taşlar ve swarovski kristallerinden tasarlanan bu ürünler sizleri daha şık göstererek tesettür giyiminde farklı bir model oluşturmaktadır.
Akile, Türk Patent Enstitüsü Faydalı Model koruması kapsamındadır.
Sizlerde bu ürünleri beğendiyseniz hemen Sefa Merve’nin tesettür alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhabalar,

    Akile ailesi olarak kıymetli sayfanızda bize de yer verdiğiniz için teşekkür etmek istedik.

    Emeklerinize ve yorumlarınıza sağlık…

    İyi çalışmalar dileriz
    Akile Ailesinden Esma Sultan ÖLMEZ

CEVAP VER