Şubat ayı kış mevsiminin son ayı olduğu içindir ki bahar sıcakları kendini hissettirmeye başlamıştır. Kış soğukları geride kalırken bu bahar sıcaklarında ne giymesi gerektiğine karar veremeyen bayanlarımız için paylaştığım bu konudaki modelleri umuyorum ki beğenirsiniz. Mevsime uygun olarak çok kalın olamayan fakat ince de olamayan ara kalınlıklarda ki kumaşlardan oluşan bu koleksiyonda her türlü kıyafetler bulunmaktadır.

Koleksiyonumuz pardesüler, kaplar, feraceler,  tunikler, trenchcoatlar, etekler, elbiseler, pantolon etekler, bluzler, gömlekler ve tulumlardan oluşan mevsimlik tesettür giyim modelleri vardır.. Çok hoş olan bu kıyafetler biraz gündeliktir. Günlük yaşamınıza uygun olarak kombin yapılan bu albümü incelediğinde göreceksiniz mevsime uygun olan kıyafetler olduğunun…

Bahar da sade ve şık olmak istiyorsanız bu mevsimlik tesettür giyim modellerini giymelisiniz. 2013 tesettür giyim modasını biz yakından takip ettiğimiz için hemen satışa sunulan bu koleksiyonu da sizlerle paylaşmak istedim. Ürünlerin markaları genel de Kayra, Armine, Alvina, Hüma Sultan, Deniz Akdağ, Doque, Mileny, Puane, Tekbir, Zernişan, Hatunca, Muammer Ketenci ve daha bir çok markanın tesettürlü kıyafetleri bulunmaktadır.

Mevsimlik olan bu tesettür giyim modellerini mağazalar da bulabileceğiniz gibi internet üzerinden tesettür giyim alışveriş sitelerinden de bulabilirsiniz. Bu sitelerden bir kaçı e-tesettur.com, modanisa.com ve tesetturmarka.com dur. Bu sitelerden kolaylıkla bu modelleri bulabilirsiniz. Sizlere tavsiyem çoğu alışveriş sitesine göre fiyatları ucuz olan bir site olan e-tesettur.com u daha çok tavsiye ederim.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER