Muammer Ketenci 2013 tesettür giyim koleksiyonunu tanıtıp, satışa sunmuştur. Klasik tesettür kıyafetlerden bizleri uzaklaştıran ve kendi özgün çizgisiyle harika kıyafetler tasarlayan Muammer Ketenci’nin bu koleksiyonunu umuyoruz ki sizler de beğenirsiniz.

Bu albüm içerisinde özel tasarımlı feraceler en dikkat çeken kıyafetlerdir. Bu feracelerin dışında özel günleriniz de giyeceğiniz özel tasarımlı pardesüler de sizlerin favorisi olabilecek kapalı kıyafetlerdir. Ayrıca dantelli tunikler, özel tasarımlı tesettür abiye elbiseler, özel tasarımlı ikili ve üçlü tesettür takımlar da galeri içinde yerini alan diğer parçalardır. Bu kıyafetlerin nasıl kombin yapılabileceğine dair fotoğraflar size yardımcı olabilir. Muammer Ketenci tesettür kıyafetlerin nasıl kombin yapılacağı sorusuna; kıyafetler gösterişli ise bunlar üzerine sade ve tek renk şal ve eşarp kullanılması gerektiği ve makyajın olabildiğince sade yapılmasını ve çok fazla gösterişli aksesuarlar kullanılmaması gerektiğini söylemiştir. Eğer kıyafetler sade ise bunlar aksesuar, şal ya da eşarp ve makyaj ile hareketlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Muammer Ketenci tesettürlü bayanların nasıl şık ve göz alıcı olacağını böylece cevaplamış bulunmaktadır.

Sizlere işte o çok şık Muammer Ketenci 2013 Özel Tasarımlı Tesettür Koleksiyonu nu sunuyorum. Bu kıyafetleri bu ünlü tasarımcının ürünlerini satan online satış sitelerinde bulabilirsiniz. Sizlere bu sitelerden birkaçını sizlerle paylaşabilirim. Bunlar e-tesettur.com.tr ve modanisa.com dur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER