2015 yılına sayılı günler kala sizinle çok beğendiğim ve takip ettiğim bir sitenin ürünlerini paylaşmak istiyorum. Hem fiyat yönüyle hem de çeşitlilik yönüyle gerçekten tutulan bir site TOZLU…

TOZLU online alış veriş sitesi sosyal medyada ve görüntülü medyada reklamlarını yayınlayarak bir çok müşterisinin hemen ilgisini çekmekte ve hızla kendini geliştirmektedir. Karadeniz Bölgesinde bir çok mağazası bulunan bu marka kendini online alış veriş sitesi ile tüm Türkiye hatta yurt dışına bile açmıştır.

Tesettürlü hanımların da istediği her şeyi bulabildikleri bu markanın yeni sezon ürünlerinden oluşan bir galeri oluşturdum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Paylaştığım ürünler herkes tarafından çok beğenilip hemen tükenen ürünlerdir. Ancak TOZLU tükenen ürünleri hemen belirleyip tekrar satışa sunmaktadır.

Tesettürlü hanımlar için özel koleksiyonları bulunmaktadır. Çoğu tesettür markalarının dışında genel alış veriş sitelerinde bu ayrıcalığı bulamazsınız. Tesettürlü hanımlara özel kampanyalar ve özel ürünler her hafta sitede yerini almaktadır.

Site bir çok bay ve bayan tarafından takip edilmektedir. Fiyat yönüyle gerçekten piyasanın çok altında bulunan bu siteye bir bakmanızı ve beğendiğiniz ürünleri tükenmeden sipariş etmenizi öneririm.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER