2001 yılında üretime başlayıp hemen adından söz ettiren ve mağazalarının bulunduğu illerde merakla takip edilen firmalardan olan Tozlu hazır giyim sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Amaçları sadece firmayı giyim sektöründe güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Müşteri memnuniyetini en önemli çalışma prensibi yapan marka, kalitesi ve uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Özellikle belirli bir bölge olan Karadeniz Bölgesinin bir kısmında açtıkları mağazaları ile müşterilerinin takdirini kazanan Tozlu Giyim, bay, bayan ve çocuk giyiminde bir çok ürün satmaktadır. Şubeleri bulunan iller; Samsun,Ordu,Giresun,Amasya ,Çorum ve Tokat’ dır. Ocak 2012’de de internet üzerinden satış yapmaya başlayan marka herkes tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Reklam vererek daha çok kişinin ilgisini çeken firma ilk 10 a girmeyi planlayan bir giyim alış veriş sitesidir. Biz sitemizde Tozlu Giyim‘in modellerini yayınlamaktan mutluluk duymaktayız.

Bizde şu an çok beğenilen markalardan olan Tozlu tesettür giyim modellerinden bir kaç ürünü bir araya getirdik. Tesettür elbiseler, bluzler, tunikler, pardesüler, kaplar, etekler ve pantolon etekler galeri içerisinde bulunan ürünlerdir. Hepsi de 2013 modasına göre üretilmiş Tozlu Giyim modelleridir. Sizlerde bu modellerden birini beğendi iseniz tozlu giyimin online alışveriş sitesinden tesettür giyim kategorisinden alabilirsiniz. Son zamanlarda gerek kanallarla vermiş olduğu reklamlarla gerekse sosyal paylaşım sitelerinden ürünlerini tanıtmasıyla bir hayli ilgi çekmektedir. Uygun fiyatları ile daha fazla talep alan bu markanın ürünlerini denemeden hemen karar vermeyin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER