Mart ayını da geride bırakmamıza sayılı günler kala baharın yavaş yavaş yerini yaz sıcaklarına bırakmasını dört gözle bekliyoruz. Baharın gelmesiyle çiçek açan ağaçlar, çevremizin yeşillenmesi ve havaların biraz daha sıcak olması bizim de içimiz kıpır kıpır olmaktadır. Gelen sıcaklarla birlikte dışarı gezmeye giderken ne gibi kıyafetler giyeceğimizi de düşünmekte ve karar verememekteyiz. Sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyorum. Günlük şıklığınıza şıklık katacak olan sade ve şık olan bir çok modeli sizlerle paylaşacağım. Bu modeller içinde bazıları davetlere falan giderken kullanabileceğiniz kombinler iken bazıları ise gün içerisinde alışverişe ya da herhangi bir yere giderken giyebileceğiniz spor ve şık kombinler bulunmaktadır.

Sadeliği ve şıklığı bir arada isteyen tesettürlü bayanlarımız için bu modelleri şiddetle tavsiye ediyorum. Hem çok ilgi çekmeyecek hem de şık olacaksınız. Spor şıklık ya da klasik şıklık hangisini kendinize daha uygun görüyorsanız paylaşacağım modeller her ikisini de uygun modellerdir.

Şimdi sizlere modanisa.com da bulunan ve çok rahat ulaşabileceğiniz ve bedeninize göre hemen sipariş verebileceğiniz tesettür tunik ve pantolon modellerini bir galeri şeklinde sunacağım. Umarım ki benim beğenerek paylaştığım bu tesettür kombinlerini sizlerde beğenirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER